Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Dla pracownika

4TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON LIFELONG EDUCATION AND LEADERSHIP FOR ALL - Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wrocław, 3-5 lipca 2018

wydrukuj artykuł

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu podjęła się współorganizacji IV międzynarodowej konferencji na temat kształcenia przez całe życie i przywództwa edukacyjnego. Głównym organizatorem tej cyklicznej, odbywającej się w różnych krajach Europy konferencji jest Uniwersytet Sakarya w Turcji. Wcześniejsze konferencje zostały zorganizowane we współpracy z uniwersytetami w Ołomuńcu (2015), w Lipawie (2016) oraz w Porto (2017). Ostatnia publikacja pokonferencyjna została zindeksowana numerem ISI Web of Science Thomson and Reuters. W tym roku swój udział jako zaproszeni goście specjalni potwierdzili: prof. dr Stephen P. Harmon (Georgia State University, USA), prof. dr Jonathan Michie (Oxford University, Wielka Brytania), prof. dr Necati Cemaloğlu (Gazi Univeristy, Turcja), prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz (Dolnośląska Szkoła Wyższa, Polska).


Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie https://www.iclel.com. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o poprzednich konferencjach ICLEL, zachęcamy do obejrzenia zmieszczonych w sieci filmów (https://www.iclel.com/home).

 

Najważniejsze daty:

·       Termin składania abstraktów: 17 czerwca 2018 r. (https://www.iclel.com/submit-papers instrukcja i w lewym dolny rogu strony link do systemu EasyChair).

·       Termin rejestracji na konferencję: 17 czerwca 2018 r. (https://www.iclel.com/submit-papers w prawym dolnym rogu strony link do „Audience Registration Form”).

·       Termin przesyłania tekstów do publikacji – do 30 lipca 2018 r. (https://www.iclel.com/submit-papers instrukcja i w lewym dolny rogu strony link do systemu EasyChair).

·       Termin dokonania opłaty konferencyjnej dla uczestników z Polski: 30 czerwca 2018 r.

UWAGA! Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są tylko za pośrednictwem strony konferencji, natomiast wpłaty uczestników z Polski przyjmowane są w złotówkach na konto DSW (informacje poniżej).

Specjalna oferta dla uczestników konferencji z Polski:

Koszt udziału w wysokości 730 zł.

Cena obejmuje: udział w konferencji i programie kulturalnym, przerwy kawowe, uroczystą kolację, koszt publikacji artykułu pokonferencyjnego.

Wpłaty z dopiskiem „imię i nazwisko uczestnika, ICLEL 2018” prosimy kierować na konto współorganizatora konferencji:

Bank Zachodni WBK S.A. XIII O/Wrocław, nr 33 1090 2402 0000 0006 1001 1564.

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Adres: ul. Wagonowa 9, 53-609 Wrocław.

Termin dokonywania wpłat: do 30 czerwca 2018 r.

 

Miejsce odbywania się konferencji:

Centrum Konferencyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

ul. Strzegomska 55

53-611 Wrocław

 

Komitet Naukowy ICLEL 2018: https://www.iclel.com/scientific-committee

Komitet Organizacyjny ICLEL 2018: https://www.iclel.com/organizing-committee

Dojazd do Wrocławia, system transportu we Wrocławiu oraz zakwaterowanie: https://www.iclel.com/hotel-and-travel

 

Kontakt:

Sakarya Univeristy, Sakarya, Turcja

Prof. dr Osman Titrek

otitrek@hotmail.com

iclelconference@iclel.com

 

    

Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wrocław, Polska

dr Agnieszka Zembrzuska

agnieszka.zembrzuska@dsw.edu.pl

 


Serdecznie zapraszamy!