Współpraca z Wrocławskim Teatrem Współczesnym

Dolnośląska Szkoła Wyższa nawiązała współpracę z Wrocławskim Teatrem Współczesnym. Pracownicy oraz studenci DSW mają okazję skorzystać z biletów zniżkowych na wybrane spektakle.

Od marca 2020 r. DSW weszło we współpracę z Wrocławskim Teatrem Współczesnym. Co miesiąc będzie przygotowana oferta specjalna dla pracowników i studentów uczelni na wybrane spektakle, a cena za bilet nie będzie wyższa niż 15 zł/os.

Rezerwacji miejsc należy dokonywać drogą mailową na adres: aleksandra.ksiazek@wteatrw.pl Nie ma limitu miejsc, co oznacza, że każda osoba może zarezerwować dowolną liczbę biletów.

W marcu Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego zaprasza studentów i pracowników Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na spektakl Grotowski non - fiction w reż. Katarzyny Kalwat.

Przedstawienie jest próbą odczarowania mitu Jerzego Grotowskiego, będą mieli Państwo możliwość  wyrobienia swojej opinii na temat II reformy teatralnej XX wieku jaką wprowadził mistrz Grotowski. Dodatkowym atutem performancu jest wystawa prac fotograficznych Zbigniewa Libery.

17.03.2020r / godz. 19:00

cena: 12zł

Osoby zainteresowane zapraszam do składania zamówienia na adres mailowy aleksandra.ksiazek@wteatrw.pl