Spotkanie Konsultacyjnej Rady Pracodawców Instytutu Psychologii DSW za nami!

W poniedziałek 26 lutego 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej odbyło się spotkanie Konsultacyjnej Rady Pracodawców, organizowane przez Biuro Karier DSW. Uczestnikami spotkania były instytucje współpracujące z Instytutem Psychologii Wydziału Nauk Pedagogicznych. Radę moderowała psycholog i coach dr Anetta Pereświat-Sołtan. W spotkaniu udział wzięło 16 przedstawicieli różnych placówek i instytucji z terenu Wrocławia i województwa dolnośląskiego oraz przedstawiciele władz i kadry dydaktycznej Instytutu Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Tematem spotkania było „Poznanie oczekiwań pracodawców wobec kompetencji absolwentów psychologii w kontekście wykonywania przyszłej pracy zawodowej”. Celem spotkania była wymiana informacji i dyskusja w gronie pracodawców i pracowników naukowych Instytutu Psychologii. Podczas spotkania omówiona została także współpraca pracodawców z Uczelnią, głównie w ramach praktyk studenckich.