Seminarium "Mistrzowie Dydaktyki", 23.10.2019

Serdecznie zapraszamy na seminarium "Mistrzowie Dydaktyki", które odbędzie się 23.10.2019 o godzinie 10:00 w sali 112, w budynku DSW przy ul. Strzegomskiej 55.

„Mistrzowie Dydaktyki”  to projekt  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego organizowanego przez MNiSW.

Projekt przewiduje opracowanie koncepcji i wdrożenia nowych rozwiązań w obszarze tutoringu ukierunkowanych na wsparcie wybitnie zdolnej młodzieży, jak również młodzieży mniej uzdolnionej. Podczas wizyt studyjnych na wybranych renomowanych uczelniach europejskich, znajdujących się w pierwszej setce rankingu szanghajskiego, nauczyciele akademiccy zostają zapoznani z modelem tutoringu wdrożonym w uczelni goszczącej a także prowadzą zajęcia z zastosowaniem  danej metody przy wykorzystaniu potencjału i doświadczeń partnera z zagranicy.

Seminarium  „Mistrzowie Dydaktyki” ma na celu wymianę  doświadczeń nauczycieli akademickich DSW, którzy już takie wizyty odbyli (ośrodki w Gandawie, Groningen, Londynie i Oslo). Jest to także okazja do  zasięgnięcia informacji dla osób zainteresowanych przystąpieniem do programu w przyszłości.

Seminarium odbędzie się 23 października 2019, o godz. 10:00, sala 112 przy ul. Strzegomskiej 55.