Prestiżowa nagroda dla dr Barbary Muszyńskiej z DSW

Podczas Gali Nauki Polskiej nasza wykładowczyni otrzymała Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej.

Podczas Dnia Nauki Polskiej 138 naukowców otrzymało Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej i organizacyjnej oraz za całokształt dorobku. Wśród nich znalazła się dr Barbara Muszyńska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Dr Barbara Muszyńska jest Kierownikiem Pracowni Kształcenia Językowego DSW. Dr Muszyńska jest pedagogiem terapeutą, nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Posiada  kwalifikacje Uniwersytetu Cambridge, CPE (Certificate of Proficiency in English), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults), CELTYL (Younger Learner Extension to CELTA), uprawniające do nauczania języka angielskiego. Więcej informacji TUTAJ.