Profesor Gaston Pineau wygłosi otwarty wykład i poprowadzi warsztat metodologiczny w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisz się!

Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej zaprasza na otwarty wykład profesora Gastona Pineau pt. Dotychczasowe tendencje i nowe perspektywy w stosowaniu metody biograficznej jako podejścia badawczego i praktycznego”oraz do udziału w warsztacie metodologicznym „Jak prowadzić badania biograficzne? Doświadczenia badawcze i rozwiązania metodologiczne stosowane w krajach frankofońskich. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy.

#wykład | 09.05.18r. | zapisy: aneta.slowik@dsw.edu.pl

Miejsce i termin: 09.05.2018; Wydział Nauk Pedagogicznych, Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, godz. 09:30, sala 111,

Wykład plenarny prof. Gastona Pineau pt. Dotychczasowe tendencje i nowe perspektywy w stosowaniu metody biograficznej jako podejścia badawczego i praktycznego, będzie wystąpieniem otwierającym Międzynarodową Konferencję Naukową pt. W przestrzeni biografii. Identyfikacja doświadczeń, procesów i zmian, z okazji 100-lecia wydania „Chłopa polskiego w Europie i w Ameryce” – Floriana Znanieckiego i Williama Thomasa

#warsztat | 12.05.18r. | zapisy: aneta.slowik@dsw.edu.pl