Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Dla pracownika

DSW partnerem Made in Wrocław

wydrukuj artykuł

Made in Wrocław to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, na którym mieszkańcy Wrocławia i Dolnego Śląska podczas bezpłatnych targów mogą zobaczyć najnowsze wynalazki i technologie, a szefowie wielkich firm opowiedzieć o swoich sukcesach podczas prestiżowej konferencji biznesowej.


Podczas targów, na żywo i za darmo, przetestujecie najnowsze technologie oraz poznacie osobiście innowatorów. Spróbujecie smaków Wrocławia w strefie gastro, wejdziecie w wirtualną rzeczywistość i zrelaksujecie się w strefie chillout.

W czasie konferencji posłuchacie inspirujących mówców, nie tylko ze świata biznesu, oraz dyskusji jak wykreować kolejne 30 lat dla Wrocławia. Swoimi historiami podzielą się m.in. Henry McGovern, założyciel AmRest, Katarzyna Turkiewicz prezes zarządu w HPE Global Business Center, Filip Granek założyciel i prezes zarządu XTPL oraz Krzysztof Skonieczny, reżyser hitu HBO Europe – „Ślepnąc od świateł”.

Made in Wrocław odbędzie 17 października w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.made-in-wroclaw.pl

Przyjdź, zainspiruj się i zobacz prawdziwą (R)ewolucję!