Absolwentki DSW nagrodzone przez Rzecznika Praw Dziecka.

W konkursie Rzecznika Praw Dziecka na najlepsze prace doktorskie i magisterskie poruszające problematykę praw dziecka w różnych aspektach, I nagrodę oraz wyróżnienie z rąk Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka otrzymały absolwentki Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

źródło: www.brpd.gov.pl/aktualnosci/

Monika Kurzynoga otrzymała I nagrodę za pracę doktorską: „Wychowankowie wobec praktyk codzienności w domach dziecka. Entopedagogiczny bricolage” napisaną pod kierunkiem prof. DSW dr hab. Jolanty Zwiernik.

Dorota Duda otrzymała wyróżnienie za pracę magisterską: „Partycypacja dzieci poniżej szóstego roku życia w polskiej i angielskiej placówce wczesnej edukacji: perspektywa dorosłych i dzieci” napisaną pod kierunkiem dr Katarzyny Gawlicz.

CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE WWW

W imieniu DSW gratulujemy naszym absolwentkom oraz życzymy dalszych sukcesów.